Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 508 349 981

Meble na zamówienie z zakładu w Szczepocicach Prywatnych

Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie meble na zamówienie? W Szczepocicach Prywatnych, w naszym zakładzie produkcyjnym wykonamy dla Ciebie każdy projekt. Powstają tu zarówno meble drewniane, jak i modele tapicerowane. Wykonujemy również zabudowę do łazienek, a także meble kuchenne. Jesteśmy w stanie wyposażyć cały Twój dom. Produkujemy meble z solidnych, sprawdzonych materiałów. Nasze projekty są funkcjonalne i estetyczne. Urządzone nimi wnętrza prezentują się elegancko, a umieszczone w nich szafy, sofy, czy innego typu elementy podkreślają ich charakter.

 

Meble, które wreszcie pasują

Meble na wymiar cieszą się coraz większą popularnością, gdyż są projektowane i realizowane indywidualnie pod kątem zapotrzebowania konkretnego klienta. Sprawdzają się w każdym typie pomieszczeń. Może zamówić je do swojej kuchni, łazienki lub salonu. Nie jesteś już skazany na kompromisy we wnętrzach. Jeśli do pomieszczeń, które urządzasz, nie pasują gotowe meble, to możesz zamówić wykonane na wymiar szafy, komody lub innego typu rozwiązania. Inwestując w meble na wymiar, otrzymujemy produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, idealnie dopasowane do rozmiarów i układu Twojego domu lub mieszkania. Rozwiązanie to jest przydatne zarówno wtedy, gdy zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, jak i gdy poszukujesz projektów o oryginalnym wyglądzie.