Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 508 349 981

Akcesoria meblowe Radomsko

Nowoczesne wyposażenie domu to szereg rozwiązań, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Wykorzystujemy je w naszych projektach, aby w Twojej kuchni, garderobie lub łazience można było łatwo przechowywać wszystkie niezbędne przybory.

W salonie w Radomsku zamówisz akcesoria meblowe takie jak:

  • System domykania szuflad. Zapewnia on płynne przesuwanie całej konstrukcji i ułatwiaj dostęp do całej ukrytej wewnątrz zawartości. Cicha praca sprawia, że domykanie jest bezgłośne niezależnie od tego, co schowasz do środka.
  • Prowadnice marki Blum. Dzięki nim możesz otworzyć kosz lub szafkę z garnkami bez konieczności używania rąk. Wystarczy, że delikatnie popchniesz front kolanem, a zawartość całkowicie się wysunie. Jest to szczególnie przydatne, gdy gotujesz i masz brudne dłonie.
  • Organizery do szuflad. Wygodne kosze i nerki umożliwią Ci poukładanie wszystkiego, co potrzebujesz nawet na niewielkiej przestrzeni. Zapanuj nas chaosem i zorganizuj swoje szafki tak, aby wszystko było pod ręką.
  • Kosze cargo. To nowoczesna spiżarnia, która idealnie dopełni Twoje meble kuchenne. Możesz przechowywać w niej produkty spożywcze, przetwory lub przyprawy. To rozwiązanie sprawi, że łatwiej będzie Ci sprawdzić czego Ci brakuje i zrobić listę zakupów.

 

Doradzamy i montujemy najlepsze rozwiązania

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jakie problemy z meblami mają nasi klienci. Często dużo bardziej skupiasz się na wyglądzie niż na ich funkcjonalności. Doradzimy Ci, jak do nawet klasycznych w formie szafek i szuflad dobrać odpowiednie akcesoria meblowe, które przemienią je w przydatne wyposażenie do Twojej kuchni, łazienki, garderoby lub innych domowych pomieszczeń. Dzięki temu zyskasz nowoczesne rozwiązania sprawiające, że dom stanie się bardziej funkcjonalny.

 

 

Tip-on

 

Servo drive

 

Aventos

 

Orange-line na talerze